Ми робимо добрі справи, долучайтеся і ви!

06.09.2019

5 вересня у світі відзначають Міжнародний день благодійності. Це свято покликане привернути увагу людства до діяльності благодійних організацій.

Чомусь у нас не заведено популяризувати волонтерство і благодійність, хоча від цього також залежать долі і життя. В нашій свідомості закріплена усталена думка, що про свої добрі вчинки потрібно мовчати, бо говорити про це означає чистий піар. А ми думаємо, що люди, які займаються благодійністю чи волонтерством, мають наголошувати: "Я несу добро, долучайся і ти, роби краще від мене!".

З цією метою "Благодійний фонд імені М.А.Шаламова" провів 5 вересня символічні благодійні акції в селищах Пришиб та Михайлівка: волонтери пригощали всіх навколо солодощами та заряджали гарним настроєм.

- В Міжнародний день благодійності ми вирішили не просто роздавати перехожим солодощі на вулиці, але і їм самим запропонували долучитися до цієї справи, адже коли спробуєш хоч раз ось так безкорисно дарувати людям радість, ці емоції хочеться потім переживати знову і знову, - зазначила голова Благодійної організації Галина Вікторівна Шаламова.

Ми робимо добрі справи, долучайтеся і ви!

© 2019 Благодійний фонд імені М.А.Шаламова. Всі права захищені.
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно!