Галина Шаламова

Голова Благодійної організації
 

"Наші люди працьовиті, щирі, доброзичливі та гідні кращого життя, особливо діти та молодь. Я  вважаю, що кожному із нас треба поспішати робити корисні, добрі справи".

Про БО "Благодійний фонд імені М.А.Шаламова"

Як ми працюємо?

Благодійну організацію «Благодійний Фонд імені Миколи Архиповича Шаламова» заснувала у 2015 році Галина Вікторівна Шаламова в пам'ять про свого чоловіка.

Він був меценатом, людиною з великим і відкритим серцем і Галина Вікторівна з честю та гідністю продовжує справу його життя, займається благодійністю. Вона вважає, що найкраща пам'ять про Миколу Архиповича - це діяти так, як він навчив: працювати віддано, любити своє підприємство, свій колектив, свій край, свою Батьківщину.

Галина Вікторівна знає і вірить в те, що участь у благодійності не тільки наповнює радістю життя людей, а й зігріває серця самих благодійників, наповнює їх життя змістом.

Кому допомагаємо?

Цього року «Благодійним фондом ім.М.А.Шаламова» було відкрито футбольне поле зі штучним покриттям в КЗ «Пришибська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені М.А.Шаламова» по вул.Шкільній, парк відпочинку з дитячим майданчиком в смт Пришиб по вулиці Заводській.

Також щороку благодійно організація проводить Відкритий футбольний турнір пам'яті М.А.Шаламова та Відкритий турнір СК «Куміте» на Кубок імені Миколи Архиповича Шаламова. Традиційно Благодійний фонд долучається до відзначення офіційних свят (День захисту дітей, День знань, День людей похилого віку, День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, Міжнародний день людей з інвалідністю тощо), надаючи подарунки та організовуючи заходи до відповідних дат.

Боротьба за Україну:

Фінансова допомога Обласному Благодійному Фонду «Фонд сприяння обороні Запорізької області», допомога бійцям АТО продуктами харчування та предметами гігієни, які підприємство регулярно передає в зону проведення антитерористичної операції, придбання генератора, спеціальних костюмів, інструментів, палива, медикаментів, тротуарної плитки для військової частини тощо.

Освіта:

Виділені кошти на відкриття філії центру інтелектуального розвитку «Льовік», придбання побутової техніки та зошитів для підготовки дітей до школи і розвитку творчих здібностей для Пришиського дитячого садочку «Сонечко», проведення художнього форуму в КУ «Малобілозерська школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Дивосвіт», відбудову ганку у КЗ «Високівська ЗОШ І-ІІІ ступенів», щорічний першоквітневий захід «Дитяча посмішка», квитки для дітей на новорічну ялинку до м.Запоріжжя, придбання інтерактивної навчальної дошки та меблів для Тимошівської школи, придбання оргтехніки, меблів, лінгафонної системи, ремонт спортзалу, облаштування спортивно-ігрової кімнати, медіатеки, медичного кабінету і кабінету фізики для КЗ «Пришибська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені М.А.Шаламова».

Спорт:

Проведення спортивних заходів: міжобласний чемпіонат України з мас-рестлінгу, «Дитяча волейбольна ліга», шаховий турнір в м.Запоріжжя, третій етап командного кубку України з силового екстриму. Підтримка футбольної команди «Райагропостач», допомога Запорізькій обласній асоціації на розвиток міні-футболу, ГО «Спортивний клуб «Хорта», Федерації футболу України в Запорізькій області, Запорізькій федерації футболу, ГО «Василівська районна федерація футболу», ГО «Федерація мас-рестлінгу України», допомога юним боксерам 2002-2003 року народження Пришибської секції боксу для поїздки на змагання до м.Вільнянськ, допомога спортсменам Пришибської секції «Кіокушин-карате» під час проведення відкритого кубку Запорізької області, придбання футбольної форми для Новобогданівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Спортивний зал КЗ «Пришибська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені

М.А.Шаламова» обладнано шведською стінкою, побудований баскетбольний/волейбольний майданчик для школи, придбано татамі для Пришибської секції «Кіокушин-карате» та виділено кошти для ремонту приміщення спортивного клубу «Куміте».

Соціальна сфера:

Ремонт палати в пологовому відділенні Михайлівського ТМО, допомога Михайлівському РО ТЧХУ «Червоний хрест», придбання м/п-вікон для Михайлівського ТМО, придбання обладнання для Територіального центру соціального обслуговування населення, придбання дверей для сільського клубу в с.Тракторне Високівської сільської ради, ремонт та відновлення системи водопостачання в с.Любимівка, реконструкція автобусної зупинки в с. Українка, будівництво огорожі та врат для Храму на честь Успіння Пресвятої Богородиці в смт Пришиб, придбання ікони, реконструкція Храму Святої Великомучениці Зинаїди в с.Плодородне.

Культурна сфера:

Проведення дитячих конкурсів малюнку «Діти за мир» та «Щаслива дитина - квітуча Україна». Видано 148 випусків газети «НАШе Життя: новини», а також книгу В.В.Лукашенка із с.Любимівка, збірку мелітопольського поета В.Розова, збірку «Молоді таланти Михайлівщини», надано фінансову допомогу у видавництві книги «Кращі аграрії Запорізького краю»..

Які пріоритети?

Наш світ та реалії життя такі жорстокі. Тому дуже хочеться цей світ зробити кращим, добрішим, яскравішим,  у першу чергу, для наших дітей. Бо те, що ми сьогодні вкладаємо в душі наших дітей, є нашим внеском у майбутнє дітей, онуків, країни. Підтримуємо дитсадки, школи, щоб допомогти дітям бути безтурботними, забезпечити новітньою технікою та обладнанням навчальний і виховний процеси, дати можливість діткам зростати і навчатися в кращих умовах. Віримо, що саме щасливі, здорові діти творять щасливу країну.

Дуже важливим питанням є і здоровий спосіб життя, саме тому БО «Благодійний фонд імені М.А.Шаламова» організовує стільки спортивних заходів, надає матеріальну допомогу для участі спортсменів у змаганнях, ремонтує спортивні зали та майданчики. 

Кожен із нас повинен зрозуміти, що майбутнє - у наших руках, тому ми всі повинні бути ініціаторами добрих вчинків.

© 2019 Благодійний фонд імені М.А.Шаламова. Всі права захищені.
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно!